פרסום בפייסבוק עם קרוסלת תמונות – זה מה שאתם צריכים

זה ממש לא סוד שהפרסום ברשתות החברתיות הפך להיות הדרך הטובה ביותר להעלאת המודעות של המותג. זה נוח, המון אנשים משתמשים בפייסבוק ובאינסטגרם, אבל איך עושים זאת בדרך החדשנית ביותר?

על איזו קרוסלה מדובר?

אם אתם מחפשים דרכים חדשניות לשווק את המותג שלכם וליצור פרסום בפייסבוק, כדאי לכם לחשוב על יצירת קרוסלת תמונות. אבל לפני שאנחנו ניגשים לשלב בו נבין כיצד עושים מודעת קרוסלה, נתחיל מהבנה בסיסית של מהי אותה קרוסלה. קרוסלת תמונות מאפשרת למשתמשים ברחבי הפייסבוק והאינסטגרם לראות עד עשר תמונות או סרטונים במודעה אחת. כך הלקוח שצופה וגולל בין התמונות המפורסמות מקבל כמה מסרים במקביל באותו הפרסום. אלו יכולים להיות כמה שירותים של בעל העסק המפרסם, כמה מוצרים מובילים מאותו הקטלוג ובעצם כל דבר שיכול להיות רלוונטי.

מודעת קרוסלה מושלמת עבור בעלי עסק שמחפשים לספר סיפור, להעביר מידע או דווקא להדגיש תכונות שונות של מוצר ושירות. כאשר הגולשים לוחצים על אחת התמונות המופיעות בקרוסלה, הם יוכלו לעבור לדף מידע על המוצר ודף של מוצרים נוספים שנמכרים בבית העסק שלכם. בשונה ממודעה רגילה בה מופיעה תמונה יחידה, מודעת קרוסלה תאפשר לכם להעביר כמה שיותר מידע ברגע אחד ללקוח שגולש בפייסבוק ובתקווה לעזור להם להחליט כי זה המוצר או השירות שהם צריכים. מודעות הקרוסלה יופיע במספר מיקומים בפייסבוק, כמו הדף הראשי בו בדרך כלל אנשים מרבים לגלוש, Marketplace, המסנג'ר וכמובן בסטוריז.

שלבים להצלחה מובטחת

פרסום באינטסגרם או בפייסבוק מחייבים כל הזמן שינויים והתחדשות. למזלכם, קרוסלת התמונות היא השינוי שאתם צריכים כדי להגיע למקומות חדשים. הקרוסלה עוזרת לכם להציג את המוצרים הייחודיים שלכם – תוכלו לדאוג שהלקוחות מדפדפים בין התמונות והם מקבלים כמה מסרים. גם אם יש לכם רק מוצר אחד אותו אתם מקדמים, תוכלו לצלם אותו מכמה זוויות שונות, להדגיש את היתרונות שלנו, ההיבטים השונים שלו וכמובן לשתף כמה שיותר מידע על אותו מוצר דרך מודעה אחת ויחידה.


אם בית העסק שלכם מכיל מוצרים רבים, תוכלו להכין קטלוג של המוצרים. דרך קרוסלת התמונות תוכלו להציג מגוון מוצרים דרך מודעה אחת. זה גם נוח כי זה מאגד לכם את כל התמונות למקום אחד וגם מקטין את עלויות המודעות שהופכות להיות אחת ולא נפרדות ורבות. במודעת הקרוסלה תוכלו להציג את השירותים שלכם ולדבר עליהם בשלבים – השתמשו במספר כרטיסיות תמונות, ספרו על תהליכים שלכם ולמה הלקוחות צריכים להשתמש דווקא בשירותים שאתם מציעים.

מודעה סטטית זה נחמד, אבל למה לא להתקדם הלאה ולבחור בקרוסלת תמונות שתציג את היכולות שלכם בצורה המעניינת ביותר שתוכלו לחשוב עליה? כשאתם ניגשים ליצור קמפיין פייסבוק, אתם רוצים ליצור מודעות אמיתית למותג שלכם. קרוסלת התמונות מאפשרת לכם להשתמש באותה המודעה גם בפייסבוק וגם באינסטגרם ולייעל את כל השלבים בדרך לפרסום מצוין. עם מספר רב של תמונות וכותרות מושכות לעין, תוכלו ליצור הזדמנויות מצוינות ללכוד את תשומת הלב של הצופים ולשכנע אותם שהם צריכים ללחוץ דווקא על אותה הפרסומת.


כאשר מטרת המודעה שלכם היא להביא תנועה ולקוחות פוטנציאליים לעסק שלכם, מודעות קרוסלה הן בגדר חובה. הן מאפשרות לכם להטמיע קישור בכל תמונה וכך סביר להניח שהם בהחלט ילחצו ויעברו לאתר הרשמי שלכם. תוך כניסה לאתר הם יסווגו כלקוחות פוטנציאלים ויוכלו להמשיך ולקבל עוד פרסומות אודות שירותים ואין ספק שגם אם באותו הרגע הם לא ירכשו דבר מהמוצרים שלכם, בזכות פרסומות חוזרות דרך הרימרקטינג בסופו של דבר הם יהפכו להיות לקוחות רשמיים של בית העסק שלכם. שימו לב שנראות המודעות צריכה להיות חשובה – ככל שהמודעה יותר מושכת, כך יותר אנשים ירצו לצפות בה ולגלול בין התמונות.

בעולם הפרסום ברשתות החברתיות, יש המון דרכים להגיע לקהל היעד שלכם. רימרקטינג בפייסבוק, פרסום מודעות וכמובן קרוסלת התמונות. כך תוכלו להציג את שירותכם ואת כל הפעולות שלכם במודעה אחת. זוהי דרך חסכונית להציג את בית העסק שלכם. אם אתם מעוניינים ליצור מודעת קרסולה עבור העסק שלכם, נמליץ לכם לעשות זאת יחד עם חברה מקצועית שתהיה שם בכל שלב בדרך להצלחה שלכם.

מה היה לנו עד עכשיו?
טרנדים

מאמרים פופולריים אחרונים