בושם לגבר

בשמים לגברים

בשמים לגברים הם סוג של בשמים המיוצרים אך ורק לגברים. הניחוח מורכב לרוב מתערובת של שמנים טבעיים, שמנים אתריים וניחוחות. בושם לגברים משמש לעתים קרובות כדי להסוות את ריח הזיעה וריח הגוף.

הבושם הראשון לגברים שוחרר בשנת 1889 על ידי מעצב האופנה הצרפתי פול פרקט.

בושם לגברים: הקדמה: בשמים לגברים – קלן לגברים, בושם לגברים, ניחוחות לגברים

תעשיית הבשמים היא שוק משמעותי והוא צומח בהתמדה במהלך השנים האחרונות. צמיחה זו נבעה מהעלייה בביקוש למוצרי טיפוח אישי. גברים משתמשים כעת במוצרים אלה יותר ויותר. למעשה, מכירות הניחוח לזכר עלו ב-10% ב-12 החודשים האחרונים בלבד.

בפוסט זה נסתכל על בשמים שונים הקיימים היום בשוק. כמו כן, נדון באילו סוגי ניחוחות קיימים וכיצד הם מריחים.

למה חשוב ללבוש בושם?

בושם הוא מותרות שאנשים רבים משתמשים בו כדי לגרום להם להרגיש בטוחים ומושכים יותר. זה גם יכול לגרום לאנשים סביבך להרגיש יותר בנוח ופחות מודעים לעצמם.

חלק זה דן בחשיבות לבישת בושם לגברים. הפסקה הראשונה מספקת מבוא לנושא והפסקה השנייה מספקת כמה סיבות מדוע חשוב לגברים ללבוש בושם.

ריח של גבר הוא חלק חשוב מהפרסונה שלו. זה לא רק הריח האישי שלו, אלא גם הדרך שבה הוא מציג את עצמו לעולם.

בושם לגברים הוא ניחוח הנלבש על ידי גברים כדי להפיץ את הריח האישי שלהם. גברים לובשים בושם כי הם רוצים להרגיש ולהריח טוב, אבל הם גם רוצים לשדר את האישיות והאינדיבידואליות שלהם.

בושם לגברים התפתח עם הזמן, כאשר ניחוחות חדשים משתחררים כל הזמן. הניחוח הפופולרי ביותר לגברים כיום הוא קלן, מכיוון שבדרך כלל יש לו ניחוח גברי יותר מאשר לבושם.

איך לבחור את קלן המתאימה לך?

בחירת קלן נכון יכולה להיות משימה קשה, במיוחד כשיש לך כל כך הרבה אפשרויות. הדרך הטובה ביותר לבחור את הבושם המתאים לך היא על ידי התאמתו לאישיותך.

כשזה מגיע לבחירת ניחוח, ישנם שלושה גורמים עיקריים שנלקחים בחשבון: סוג העור שלך, האישיות שלך והאירוע.

לגברים שיש להם עור יבש, ניחוחות הדרים מומלצים בדרך כלל מכיוון שהם נוטים לריח רענן ונקי שיימשך לאורך כל היום. לדוגמה, Gucci Guilty Pour Homme היא בחירה מצוינת לגברים עם עור יבש בגלל ניחוח ההדרים הקל והעוצמה שלו לאורך זמן. למי שלא רוצה שהריח שלהם יהיה חזק מדי או בעל ריח מתוק, אבל רוצה משהו יותר עדין וגברי, כדאי להם לשקול את Chanel Bleu de Chanel Pour Homme.

הדרך הטובה ביותר לגלות איך ניחוח מריח עליך היא על ידי מריחה בחנות לפני רכישתו או

מותגי הבשמים הטובים ביותר לגברים בעולם

בפעם הראשונה שאדם נחשף לניחוח, הוא יקלוט את ריחו ויאגור אותו במוחו. המשמעות היא שסוג הבושם שהוא בוחר ללבוש יכול להשפיע על מצב הרוח שלו ועל האופן שבו אחרים תופסים אותו.

בחלק זה אדבר על מותגי הבישום הטובים ביותר לגברים בעולם. אדבר על החוזקות והחולשות שלהם, כמו גם על קהל הלקוחות שלהם. אציין גם כמה מהבשמים שהם הוציאו לאחרונה ואיך הם.

יש הרבה מותגי ריח לגברים לבחירה, אבל יש כאלה שבולטים. ריכזנו עבורכם רשימה של מותגי הבישום הטובים ביותר לגברים בעולם, וכן את מותגי הריח הפופולריים ביותר לגברים בעולם.

מותגי הבשמים הפופולריים ביותר לגברים בעולם:

– פאקו רבאן

– הוגו בוס

– אדידס

– קלווין קליין

– לקוסט

מה היה לנו עד עכשיו?
טרנדים

מאמרים פופולריים אחרונים